Kurumsal


Firmamıza ait Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı'nın Çalışma İzin Belgesi, Gıda Üretim Sertifikası, işletme Belgesi, Türk Standartları Enstitüsü'nün TSE Belgesi, ISO 9001-2000 Kalite Belgesi, Haccp Belgesi'ni almaya hak kazanmıştır. Şirketimiz kalite politikalarından ödün vermeden teknolojinin de son yeniliklerinde uyum sağlayarak hizmet vermeye devam etmenin haklı gururunu yaşıyor ve değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Hijyen kurallarına uymak, kaliteli mal ve hizmet üretmek, güler yüzlü hizmet vermek, müşteri memnuniyeti sağlamak başlıca firmamızın kalite politikalarındandır...

'' fark yaratan lezzet ''

Durmaz Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Copyright 2013
İletişim Bilgileri

Genel müdür
Muammer GÜNGÖR
Günaş Et ve Et Mamulleri - Gunaset.Com
    Firmamız  1996 yılında Canlı Hayvan Besiciliği ve Komisyonculuğu üzerine Tuzla-Aydınlı'da kurulmuştur. İlk perakende satış mağazasını 1996 yılında  Pendik-Esenyalı'da hizmete açmıştır.2002 yılında müşterilerimizin toptan et ihtiyacını karşılamak amacıyla Tuzla'da et üretim tesisini  faaliyete geçirmiştir.2004 yılında Pendik-Merkez  satış mağazasını,2008 yılında da Kadıköy-Hasanpaşa satış mağazasını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur.